4. Uluslararası Apiterapi Kongresi, IFA
20-24 Mayıs 2021, Çevrimiçi

 

 

Uluslararası Apiterapi Federasyonu (IFA) tarafından düzenlenen 4. Uluslararası IFA Apiterapi Kongresi (IAC 2021), 20-24 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek

 

Davet

Değerli Dostlar,

Uluslararası Apiterapi Federasyonu (IFA) Başkanlığının ülkemize geçmesi vesilesiyle 2020 yılının ülkemizde Apiterapi yılı olması bekleniyordu. Ancak, evsahipliğini yapacağımız 4. IFA Uluslararası Apiterapi Kongresi, Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Ayrıca, Cumhurbaşkanlığımız himayesinde ve Dünya Sağlık Örgütü’nün teknik sponsorluğunda yapılacak olan ve ana teması “Apiterapi” olarak belirlenen 3. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Kongresi de ertelendi. Keza, Uluslararası Propolis Araştırma Grubu (IPRG) tarafından organize edilen ve bu sene ülkemizde yapılması planlanan 3. Uluslararası Propolis Konferansı da diğer tüm büyük etkinlikler gibi iptal edilmek zorunda kaldı.

Gerek yerli gerekse yurtdışından meslektaşlarımızla istişare sonucu dijital ortamda Global Bee Medicine çatısı altında büyük çaplı bir bilimsel etkinlik ve buna eşzamanlı olarak Uluslararası WorldApiExpo yapma fikri meydana geldi.

Bu etkinlikler kapsamında, 20 Mayıs 2021’de Dünya Apiterapi Günü kutlaması akabinde 21-24 Mayıs 2021 tarihleri arasında 4. Uluslararası Apiterapi Kongremizi de gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Hepinizi Kongremize katılmaya davet ediyoruz.

Dr. Ali Timuçin Atayoğlu
Uluslararası Apiterapi Federasyonu (IFA) Başkanı

 

KONGRE BİLGİLERİ
Tarih      : 20-24 Mayıs 2021 (Çevrimiçi)
Platform : ExpoNext Digicon Online Platform

 

 

Global Bee Medicine Group & WorldApiExpo Events

21-24 Mayıs
4. Uluslararası Apiterapi Kongresi, IFA
 27-28 Mayıs
3. İnsan ve Arı Sağlığında Propolis Konferansı
25-26 Mayıs
2. Ulusal Apiterapi Kongresi
 29 Mayıs Türkiye Arıcılar Birliği Arıcılık Zirvesi
1. Sanal FELAPI Kongresi

 

 

 

 

 

 

Organizasyon