FİTOVİZYON 2019
3. Fitovizyon & Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri Kongresi: FİTOVİZYON 2019
22-24 Kasım 2019, İstanbul, Türkiye

 

 

“3. Fitovizyon & Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri Kongresi” (FİTOVİZYON 2019) 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında WOW İstanbul Hotel & Convention Center’da düzenlenecek

 

Değerli Katılımcılar;

Geçtiğimiz yıl, 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde I.sini, 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde II.sini, Eczacılık ve İlaç Derneği (EİDER) olarak düzenlediğimiz ‘Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri – Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi’nin III.sini siz değerli katılımcılarımıza duyurmanın gururunu yaşamaktayız.

Türkiye’de bu alanda, sağlık profesyonelleri ile sektörde hizmet veren firmaları buluşturarak bir ilki gerçekleştiren “Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri – Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi” ile doğal ve bitkisel kaynaklı sağlık ürünlerine ilgi gösteren, sağlık alanındaki tüm paydaşlar bir araya gelmektedir.

FİTOVİZYON’a katılım gösteren akademisyenler, uzman hekimler, eczacılar, diyetisyenler ve diğer sağlık profesyonelleri; bitkisel tıbbi tedavi ve ürünler konusunda (Fitoterapi, Aromaterapi, Doğal ve Bitkisel hammaddeler, besin destekleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri) tüm yönleriyle bilimsel bilgileri ele aldılar ve bir vizyon oluşturdular. Böylelikle kongre katılımcıları, hem bilimsel gerçek bilgiye ulaşırken hem de Ülkemiz piyasasında yer alan ürünleri yakından tanıma fırsatı bulmuştur.

Hekim, Eczacı, Diyetisyen ve Sağlık profesyonellerinden toplam 645 kişinin katılım gösterdiği II.FİTOVİZYON Kongremizde; bu alanda çalışmalar yürüten 42 firma fuar alanında standları ile katılım göstermiştir.

Eczacılık ve İlaç Derneği tarafından, 22-24 Kasım 2019 tarihinde düzenlenecek 3.FİTOVİZYON Kongresi’nde buluşmak dileğiyle.

Bilimsel yönden bizlere destek veren kongre bilimsel kurulumuza, konuşmacılarımıza ve siz değerli katılımcılarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Ecz.Hakan Can                                            
Kongre Yürütme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Kartal 
Kongre Bilimsel Kurulu Başkanı

 

Kongre sayfası ve daha fazla bigi için: https://fitovizyon.org

 

ÖNEMLİ TARİHLER
Kayıt Başlangıç Tarihi: 31 Mayıs 2019
Kayıt & Konaklama Son İptal Tarihi: 02 Eylül 2019
Bildiri Gönderimi Son Tarihi: 28 Eylül 2019
Kabul Edilen Bildirilerin İlan Tarihi: 15 Ekim 2019
Kongre Başlangıcı: 22 Kasım 2019
Kongre Kapanışı: 24 Kasım 2019

 

KONGRE BİLGİLERİ
Tarih     : 22-24 Kasım 2019
Yer        : WOW İstanbul Hotel & Convention Center, İstanbul, Türkiye

 

Organizasyon