Medipol Üniversitesi 1. Palyatif Bakım Günleri Sempozyumu
25 Mayıs 2017, Medipol Üniversitesi, İstanbul

 

 

Medipol Üniversitesi 1. Palyatif Bakım Günleri Sempozyumu Medipol Üniversitesi Kavacık-Güney Yerleşkesi’nde 25 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

 

Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi (Medipol SABF) tarafından bu yıl ilki düzenlenen Medipol Üniversitesi 1. Palyatif Bakım Günleri Sempozyumu 25 Mayıs 2017 tarihinde Medipol Üniversitesi Kavacık-Güney Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve sempozyum başkanlığını Yrd. Doç. Dr. Sibel Doğan’ın, eşbaşkanlığını Yrd. Doç. Dr. Nihal Sunal’ın yaptığı Medipol Üniversitesi 1. Palyatif Bakım Günleri Sempozyumu’nda toplam onbir konuşmacı palyatif bakım hizmetlerini değişik açılardan ele aldılar.

İki oturum olarak gerçekleşen sempozyumun birinci oturumunda konuşmacılar Dünya’da ve ülkemizde palyatif bakım hizmetlerini ve özellikle onkoloji, pediatri, yoğun bakım ve psikiyatri servisleri açısından ele aldılar. Sempozyumun ikinci oturumunda ise palyatif bakım hizmetlerinde de kullanılan tamamlayıcı tıp uygulamalarına ve son olarak palyatif bakımda hukuksal yaklaşımlara değinildi.

Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi (Medipol SABF) tarafından 25 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen sempozyuma Apiterapi Derneği başkanımız Yrd. Doç. Dr. Ali Timuçin Atayoğlu da Palyatif Bakımda da Kullanılan Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarına Örnekler: “Apiterapi” konulu bildirimi ile katkıda bulundu.

 

Sempozyum bilgileri:

Tarih   : 25 Mayıs 2017
Saat    : 08:30-16:00
Yer      : Medipol Üniversitesi Kavacık-Güney Yerleşkesi
Katılım ve Kontenjan: Katılım ücretsiz ve kontenjan 300 kişi ile sınırlı.

 

Medipol Üniversitesi 1. Palyatif Bakım Günleri Sempozyumu fotoğrafları için tıklayınız.

 

Fotoğraf Galerisi